Co oznacza ostre kłucie w okolicy pępka?

od kilku miesiecy odczuwam ostre klucie w okolicy pepka po lewej stronie...bol jest mocniejszy podczas kaszlu i kichania a takze zdarza sie kiedy podnosze sie z pozycji lezacej... co moze mi dolegac

Witam serdecznie. Oczywiście istnieje możliwość leczenia operacyjnego, nie mniej jednak zabieg ECPW jest znacznie mniej obciążony możliwymi powikłaniami.

Bardzo przepraszam, przez pomyłkę dodałam odpowiedz nie do tego pytania co trzeba. W Pani sprawie oczywiście warto skonsultować swój stan z chirurgiem gdyż podobne objawy mogą sugerować przepuklinę. Warto wykonać badanie USG jamy brzusznej.