Co oznacza podwyższenie nastroju przy CHAD?

Witam, choruje na chad od prawie 9 lat. Od 2 tygodni towarzyszy mi nadmiernie podwyższony nastrój. Ciekawi mnie czy to już objaw hipomanii? Innych oznakow hipo brak. Mogę jeszcze dodać, że jestem bardziej pewna siebie, moja samoocena poszła w górę, i zmienił się mój światopogląd. Pbudzona nie jestem, śpię normalnie. Nie mam natłoku myśli. Zauważyłam, że szybciej się irytuje, i to z blachych powodów. Zaznaczę że od prawie roku nie biorę leków.

Witam! Nie można wykluczyć początku nowej fazy. Przy CHAD zazwyczaj profilaktycznie przyjmuje się "stabilizatory napędu i nastroju". Jest to forma leczenia profilaktycznego: ma zapobiegać nawrotom i ew. spłaszczać fazę. Wskazany kontakt z psychiatrą leczącym. Powodzenia W. Ł.