Co oznacza spadek poziomu bHCG?

Witam.mam pytanie odnosnie mojego wyniku beta hcg ,staramy sie z mezem o dziecko i według wskazań lekarza od owulacji biore tabletki na podtrzymanie domniemanej ciązy ,zrobiłam wynik beta hcg w 28 Dc wyszedł 10,8 dla pewnosci powtórzyłam go za dwa dni to wynosił 3,5 a po kolejnych 48 godz wynosił 0,82.Co oznaczaja te wyniki czy byłam w ciązy i ciąza obumarła na wczesnym etapie ,czy po odstawieniu tabletek dostane normalna miesiączke i owulacje czy moze jest potrzebny zabieg.Bardzo prosze o odpow

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie wskazują na ciążę (za niskie wartości beta hCG). Możecie Państwo dalej starać się o dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety Raczej wygląda na to ze była w ciąży. Sądzę że jeżeli miesiączka nie pojawi się w okolicy terminu Proszę udać się do ginekologa.