Co oznacza tarczyca dwupłatowa niesymetryczna?
Prosza o interpretację scenografii Scenografia tarczycy Tc99m.Tarczyca dwupłatowa niesymetryczna,powiększona w zakresie prawego płata w miejscu typowym.Widoczna asymetryczna wychwycić radioznacznika (silniejszy w prawym płacie)bez ewidentny h zaburzeń ogniskowych

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Wynik dobry, może sugerować autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, czy są jakieś objawy? Nieprawidłowe wyniki hormonow tarczycy? Sugeruję kontrolę u endokynologa.
Pozdrawiam