Co oznacza tarczyca dwupłatowa niesymetryczna?

Prosza o interpretację scenografii Scenografia tarczycy Tc99m.Tarczyca dwupłatowa niesymetryczna,powiększona w zakresie prawego płata w miejscu typowym.Widoczna asymetryczna wychwycić radioznacznika (silniejszy w prawym płacie)bez ewidentny h zaburzeń ogniskowych

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik dobry, może sugerować autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, czy są jakieś objawy? Nieprawidłowe wyniki hormonow tarczycy? Sugeruję kontrolę u endokynologa.
Pozdrawiam