Co oznacza wynik EEG u 18-latki?

Prosiłabym o interpretacje badania EEG (jestem już zapisana na wizytę). OPIS BADANIA: W zapisie przeważa prawidłowy obraz bioelektryczny zasypiania oraz snu lekkiego. W okresach czuwania czynność podstawowa słabo zróżnicowana przestrzennie, we wszystkich odprowadzeniach utworzona z niskonapięciowej czynności beta, a w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych zawiera serie fal a;lfa 11-12 Hz o amplitudzie 40 uV. R.z. bardzo słabo zaznaczona. Fs, Hw wątpliwa badana senna oraz okresy obniżonego poziomu czuwania , nie aktywują zapisu. ORZECZENIE: Zapis nie wykazuje nieprawidłowości, wskazuje na wahanie poziomu czuwania badanej. Dziękuję

Lek. Michał Lenard

Tak jak napisano w opisie, badanie nie wykryło nieprawidłowości. Wynik powinien być jeszcze oceniony przez neurologa z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i objawów. Pozdrawiam!