Co oznacza wynik krzywej cukrowej u 25-latki?

Witam wczoraj robiłam badania proszę o przeanalizowanie mlich wyników czy to cukrzyca ? lekarza mam dopiero za 3 tygodnie a chciałabym wiedzieć. Test obciążenia glukozą 75 g krzywa cukrowa i insulina 3 pkt. glukoza na czczo 85 mg/dl (zakres 70-99) glukoza po 1 godz - 190 mg/dl glukoza po 2 godz -170 mg/dl insulina przed obciążeniem 37,8 (zakres 2,6-24,9) Insulina po obciążeniu (pkt 1) 387,0 insulina po obciązeniu (pkt 2) 552,0 Martwi mnie ,że ta insulina jest taka wysoka i glukoza tez

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą wskazywać na zbyt duże wydzielanie insuliny i zbyt małe jej działanie . Wyniki wskazują na nieprawidłowa tolerancje glukozy