Co oznacza wynik MR kolana 48-latki?

Witam, otrzymałam wynik rezonansu kolana i nie rozumiem diagnozy. Czy mogę prosić specjalistę o pomoc? Podwyższenie sygnału szpiku tylnej części klycia piszczeli i LFC-cechy obrzęku szpiku. Złamanie podchrzestne części obciazanej MFC i AP oraz części tylnej MTC. Wysięk z przegrodami w kaletce brzuchato-półbłoniastej.

Wskazuje to na znaczne przeciążenie przedziału przyśrodkowego. Konieczne jest teraz chodzenie o kulach i wykonanie rtg w obciążeniu, żeby ocenić czy nie ma wskaza do leczenia operacyjnego.