Co oznaczają lęki i niepokoje?

Witam od pewnego czasu mam problem związany z dziwnym lękiem, niepokojem zauważyłem że często lęk jest jakby w klatce piersiowej tak jak bym odczuwał go właśnie w tym miejscu. Dwa razy zdarzyło mi się takie dziwne uczucie ostrzejszego leku, z zawrotami głowy oraz taki stan jakbym miał zarządzanie umrzeć. Dodam, że na wiosnę miałem traumatyczne przezycie, było mi ciężko dojść do siebie, w ostatnim czasie robiłem wyniki okazało się że mam niedobór witaminy D i kwasu foliowego, reszta była w okej, a robiłem wszystko co można z krwi i moczu. Kuracje zacząłem pod koniec czerwca faktycznie się polepszyło, ale od kilku dni mam znowu to dziwne uczucie ale już bez zawrotów glowy. Sa dni że czuje się dobrze , a są takie gdzie czuje się fatalnie zazwyczaj dopada mnie ten stan kiedy mam wolne i siedzę w domu i nic nie robię. Dodam ze od dłuższego czasu mam również biegunki, które się pojawiają po wypiciu piwa na następny dzień.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podał Pan jaką kurację Pan rozpoczął. Pana objawy wskazują na stany lękowe, z którymi należy udać się do psychiatry. Jeśli aktualne leczenie nie przynosi skutków, może zajść konieczność zmiany leku na inny, bądź dodatkowej terapii.