Co pomoże na zmiany ciśnienia?

co mam zrobic zeby mi nie skakalo isnienie nie nie miala zawrotow glowy u ilu bylam lekarzy kazdy co innego pisze boze zwarjowac mozna ide spac cisnienie rano wstaje 150 na 105 pozniej mam 99 na 55 i tak wkolko czy nie ma normalych lekarzy co mogliby ustwic leki na nadcisnienie dziekuje pozdrawiam moze trafilam na dobrego znawce IRENA

Lek. Tomasz Budlewski

A czy są przyjmowane jakieś leki wieczorem? Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowych leków będzie można dobrać najbardziej odpowiednie