Co robić z tymi zmianami w pachwinach?

Witam od 2 tygodni zmagam się z czerwonymi plamami w pachwinach na początku była mała kropka rozrosła się i zaczęła się powiększać i wyskakują nowe wykwity nie mam pojęcia co zrobić swędzi bardzo i nie znika po maściach Czasami jest suche a czasami normalne jak tekstura skory

Lek. Bianka Małczuk

Witam,

Wskazana jest konsultacja u lekarza rodzinnego i/lub u dermatologa

Sugeruję konsultację dermatologiczną. Proszę pamiętać, że takie zmiany mogą mieć charakter atopowy/alergiczny. Powinna Pani zastanowić się, czy zastosowanie danego detergentu, artykułu higienicznego lub maści nie nasila dolegliwości. Zmiany skórne mogą być także objawem nietolerancji pokarmowych i alergii oddechowych.