Co to za płyn z penisa przed wytryskiem? Czy może powodować zapłodnienie?

Mam pytanie dotyczące spaw intymnych. Chodzi o to, że u mojego ostatniego partnera, zawsze przed stosunkiem, podczas "gry wstępnej", kiedy następuje erekcja wypływa z jego penisa płyn, lepka wydzielina - on twierdzi, że zawsze odkąd pamięta tak było, kiedy poczuł podniecenie. Ja chcę zapytać czy istnieje ryzyko zapłodnienia w takiej sytuacji, gdybyśmy nie użyli prezerwatywy?
ponad rok temu

Witam,

Tak, w takiej sytuacji istnieje możliwość zapłodnienia. Płyn wypływający z penisa przed wytryskiem właściwym, może zawierać w sobie pełnowartościowe plemniki.

Serdecznie pozdrawiam