Co znaczą wyniki przy skazie krwotocznej?

Dzień dobry Bardzo proszę o interpretację wyników: FSH - 10,50 mIU/ml, LH - 2.57 mIU/ml, Estradiol - 16,00 pg/ml. Dodam że badania zostały zrobione zgodnie z zaleceniem endokrynologa w 4 dniu cyklu miesiączkowego. Dodam że ze względu na skazę krwotoczną mój cykl miesiączkowy to ok 3 tygodni ale według hematologa to możliwe przy tej chorobie. Proszę co mogą oznaczać takie wyniki Pozdrawiam Wioletta

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm danego laboratorium nie można się wypowiedzieć