Co znaczą zmiany bliznowo-płynowe?

Witam w wynikam rezonansu wyszły zmiany bliznowo płynowe o wymiarach 30 x 12 mm, niewielkie zmiany przeciążeniowo - obrzękowe w podstawy więzadła rzepki i ścięgna mięśnia czworogłowego uda, drobne zmiany w okolicy rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej. Umiarkowana objętość płynu w zachyłku nadrzepkowym i śródstawowym. Co to oznacza ? jak to można leczyć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był jakiś uraz? Sadze ze warto jest wykonać usg stawu kolanowego