Co znaczy odklejenie błony śluzowej?

Proktologia-Czy to możliwe?kolanoskopia-bez deformacji,echo dobre,pasożyt nie ma,bakterii nie ma,oświadczenia od fizjoterapia mięśnie mogą się relaksowac i są silne,ostatni fizjoterap ,wskazał że to mięśnie wewnętrzne nie pracują na sto procent -powtórzono echo ,anoskopie nic nie wykryto.czy to możliwe?że mięśnie wewnetrzne nie trzymają gazów nie ,nie są dość szczelne i czesto kawalek stolca w nich zostaje ii daje odur na zewnatrz?,pomimo tych badań czy to mozliwe"nerw jest uciskany lub coś innego ?co mam począć blagam o pomoc.było też odklejenie błony śluzowej na poczatku problemów jelito wyszło na zewnatrz.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna ocena przez proktologa dotychczasowych wyników i Ew dalsza diagnostyka