Co znaczy szczelina pęknięcia na pograniczu trzonu i rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej?

Witam co oznacza opis rezonansu W dole podkolanowym widoczna jest szczelinowata torbiel Bakera. Wnioski: Nieznacznie zwiększona ilość wolnego płynu w jamie lewego stawu kolanowego. Stan po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego - cechy zerwania (i resorpcji?) przeszczepu. Zmiany degeneracyjne (pozabiegowe?) trzonu i rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej. Szczelina pęknięcia na pograniczu trzonu i rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej. Początkowe zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze w stawie kolanowym i rzepkowo-udowym lewym. Cechy chondromalacji II st. kłykcia przyśrodkowego kości udowej i piszczelowej lewej. Małe ognisko kostno-chrzestnego uszkodzenia w obrębie kłykcia bocznego kości udowej.

Niestety bez znajomości stanu klinicznego pacjenta, nie można zinterpretować wyników badań.
Zachęcam w tym celu do omówienia wyniku z lekarzem, który zalecił jego wykonanie.