Co zrobić, aby przywrócić normalny wygląd piersi?

Witam mam 40lat i około 16lat mam wciągnięte do środku sutki .Czy jest możliwość aby wróciły na.miejsce bez operacji .Nie czuje się komfortowo ani kobieco .Proszę o pomoc

Witam,

Celem oceny najlepiej umówić się na konsultację do chirurga plastycznego. Zawsze istnieje możliwość korekty chirurgicznej ale wszystkich szczegóły są wyjaśniane podczas takich konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul