Co zrobić by uzyskać refundację zmniejszenia piersi na NFZ?

Witam . Mam 21 lat . Rok temu urodziłam synka . Moje piersi zawsze były duże ale teraz to już przechodzi ludzkie pojęcie . Rozmiary moich biustonoszy to przeważnie H/I . Jest to dla mnie bardzo uciążliwe w życiu codziennym dłuższe spacery ,ćwiczenia to koszmar ,a pracę domowe też bywają uciążliwe .Codziennie odczuwam ból kręgosłupa ,barków ,szyji . Pojawiają się odparzenia oraz czasem bruzdy po wrzynających się ramiączkach . I moje pytanie brzmi : co zrobić by uzyskać refundację zmniejszenia piersi na nfz ?

Z zaświadczeniem np od ortopedy i skierowaniem od lekarza rodzinnego pójść na oddział chirurgii plastycznej. Najlepiej wcześniej skontaktować się z oddziałem i zapytać co jest u nich wymagane, bo w różnych miejscach mogą być nieco inne wymogi.