Co zrobić, jeśli dziecko często drapie kończyny?

Co mam zrobic moje dziecko czesto drapie sobie raczki i nozki ma zaczerwionione i suche dłonie chcociaz je nawilzam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Warto się zastanowić nad przyczyną objawów. Najbardziej prawdopodobną przyczyną objawów jest jednak alergia lub podrażnienie. Proszę udać się do lekarza POZ, który oceni skórę dziecka oraz wdroży właściwe leczenie.