Co zrobić, żeby zaufać na nowo chłopakowi?

Witam. Jestem z chłopakiem półtora roku od około 8 msc ciągle się go czepiam. ( z kim pisał, gdzie jest , że nie wita się ze mną w chodząc do domu, że okazuje mi mało miłości). kiedyś tak nie było. On ma mnie już dość, jest wykończony psychicznie jak twierdzi. Co mam robić ? Co zrobić żeby mu zaufać na nowo ? ( ponieważ pisał 3 msc z inną twierdząc , że musiał się komuś wygadać i że już się t nie powtórzy). Jak przestać się czepiać ? proszę o pomoc bo już nie daje rady . :(

Witam,
Być może nie dostaje zainteresowania z Pani strony,a w zamian wymóg,by okazywał je Pani.Proszę spróbować przygotować atmosferę i przekazać chłopakowi swój niepokój i swój stan psychiczny kładac nacisk na rozpoczynanie zdań od "JA",zamiast "TY".Może problem zaufania komuś innemu jest w Pani przypadku czymś wcześniejszym niż obecna znajomość i chłopak dżwiga cudzy ciężar,przez co oddala się od Pani zmęczony.Proponuję więc,by zaproponować na ten właśnie temat rozmowę,wyrażając przede wszystkim własne obawy zamiast zarzutów,a następnie spróbować/o ile będzie wola z obu stron/-skorzystania wspólne lub samej z pomocy psychoterapeuty.Poznaje się dzięki temu powody takich konfliktów,rozumie punkt widzenia drugiej osoby i na tej podstawie kształtuje nowy rodzaj wzajemnych stosunków z innymi.
Zapraszam i pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza