Częste zmiany zapalne pochwy u 21-latki

Witam,od paru dni miałam stan zapalny pochwy. Przemywałam okolice intymne Tantum Rosa. Dziś zauważyłam, że prawa warga sromowa jest mocno spuchnięta i przy wejściu do pochwy wyczuwam jakby zgrubienie, wygląda to jak mały pryszcz. Raz miałam podobna sytuację i przebiłam tego dużych juz wtedy rozmiarów "pryszcza" i wyciekła z niego ropa z krwią. Co to może być i jak temu zaradzić,aby się nie powtarzało? Dodam, iż stany zapalne mam średnio raz na 2 miesiące(brałam tabletki dopochwowe, bez skutku)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmian najprawdopdobniej mają podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.