Częstomocz i ból w czasie stosunku

Witam. Od 2,5 bardzo choruję.. Częstomocz nocny i dzienny, problemy z sexem bo szalenie mnie boli w trakcie.Zrobiono mi chyba wszystki badania weneryczne.Puchnie mi brzuch, jelito,boli mnie bez przerwy od pierwszego dnia. Mam tez dziwne bóle lędzwiowe.Mialam wielu lekarzy i nikt nie pomaga

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie powyższych informacji ciężko jest cokolwiek doradzić. Proponuję jednak jeśli nie były wykonywane takie badania jak: Rezonans Magnetyczny miednicy mniejszej wykonanie go, być może pokaże jakąś przyczynę powyższych dolegliwości.