Czy 13 tydzień może wykazywać wadę stóp u dziecka?

Witam serdecznie, Jestem w 13 tygodniu ciąży. Na USG widoczne są stopy dziecka ułożone w do środka siebie jak przy stopach końsko- szpotowych. Czy 13 tydzień już wykazuje taką wadę stóp? Czy zaś jest za wcześnie, aby potwierdzić, że dziecko będzie miało wadę stóp. Pozdrawiam.

Nie wiem co dokładnie powiedział ginekolog wykonujący badanie USG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu. Wrodzona stopa końsko-szpotawa rozwija się u płodu w II trym. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.