Czy dziecko, które urodzi się w 28. tygodniu ma szansę na przeżycie?

Czy dziecko które urodzi się w 28 tygodniu ma szansę na przeżycie ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Rozwój medycyny, sposobow leczenia oraz opieki nad wcześniakami daje szansę na przeżycie dzieciom urodzonym nawet wcześniej. Rokowanie jest bardzo indywidualne, każdy dzień więcej w łonie matki jest bardzo cenny.
Pozdrawiam