Czy granulocytopenia może wystąpić przy braniu leku Flutamid?

Czy granulocytopenia może wystąpić przy braniu leku Flutamid? Po 2 miesiącach leczenia zauważyłam zażółcenie skóry twarzy, niekontrolowaną utratę wagi (jem tak samo, a nawet celowo więcej). Ponadto brak apetytu. Zrobiłam badania wątroby i nie wykazały odchyleń od normy (ALT 25, AST 22, Bilirub. całk. 0,55). Czy jest w ogóle możliwość, by to była granulocytopenia i jeśli tak, jakie badania powinnam zrobić i do jakiego lekarza się udać (endokrynogol? Hematolog?). Co innego może mi być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. może być konieczna konsultacja hematologa.