Czy istnieje trwały zabieg w przypadku łysienia androgenowego?

Witam, mam 24 lata, stwierdzono u mnie łysienie androgenowe, mam bardzo rzadkie włosy na czubku głowy, jestem bardzo przerażona. Czy istnieje taka możliwość, że utracę włosy już na zawsze? We włosy wcieram loxon o stężeniu 5%, brałam także diane35 antykoncepcję, włosy poprawiły mi się, lecz przybrałam dużo na wadze, jestem grubszą osobą a dodatkowe kg są bardzo nieprzyjemnym widokiem i uczuciem, ważę już 87kg przy wzroście 168cm. Zastanawiam się czy są jakieś inne sposoby leczenia tego schorzenia, czy może jakieś sposoby domowe tak zwane, czy w ogóle może mi ktoś i coś pomóc? Jestem załamana, tak samo mam z owłosieniem na innych częściach ciała, np. na nogach posiadam tylko niektóre miejsca z owłosieniem w niektórych w ogóle nie wyrastają mi włosy, nie wiem co mam robić, a na przeszczep włosów najprościej na świecie mnie nie stać.

Witam serdecznie!
Przyczyn łysienia może być wiele. Natomiast jeżeli dermatolog stwierdził, że przyczyną łysienia jest  łysienie androgenowe i zalecił takie leczenie należy go kontynuować.
Leczenie łysienia androgenowego jest długotrwałe, często niestety efekty są niezadowalające. W leczeniu skuteczny wydaje się finasteryd, oraz przeszczep włosów. Według niektórych doniesień dobre efekty przynosi również stosowanie monoksidylu w formie preparatu stosowanego na skórę głowy. Leczenie zostało dobrane przez specjalistę, dlatego należy nadal stosować zalecony preparat (efekt zwykle występuje po 6 miesiącach). Inne metody nie przynoszą efektu.

Pozdrawiam