Czy jest coś takiego jak macica tylnoprzodująca?

byłam u dwóch ginekologów i potwierdzili że mam macice tylnoprzodująca , szukałam w internecie coś na ten temat ale jeśli już to były odpowiedzi o tyłozgięciu lub przodozgięciu. czy jest coś takiego jak macica tylnoprzodująca?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dwóch ginekologów tak twierdzi to ciężko znaleźć kontrargument . Ogólnie przyjmuje się opis macicy jako w zgiecie - przodo i tylno