Czy jest duża szansa, żeby moja partnerka zaszła w ciążę?

Cześć Ostatnio z moja dziewczyna się zabawiliśmy i dlatego pisze. Najpierw spod spodenek zdjąłem majtki poprawiłem penisa i poszedłem do łazienki i delikatnie opłukałam ręce woda z mydłem. Zrobiłem placówkę ale tylko w okolicach łechtaczki nic schodziłem niżej. Potem poprawiłem swojego penisa( ściągnęłam skórkę) i znowu to zrobiłem tez w okolicach łechtaczki. Jak poprawiłem penisa nie było tam spermy nie było wcześniej wytrysku jedynie chyba ten płyn przed wytryskiem. I czy jest szansa na zajście w ciąże. Zaznaczę ze był to jej 5 dzień okresu okres płodny przypada dopiero za 4/5 dni od tego zdarzenia a dzień owulacji dopiero za z7/8 dni od tego zdarzenia. Proszę o pomoc
MĘŻCZYZNA, 19 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

zajście w ciążę po pettingu (przez przeniesienie nasienia do pochwy na palcach) jest bardzo rzadkie, ale zawsze możliwe, szczególnie w sytuacji, kiedy ilość nasienia jest bardzo duża, a jego jakość bardzo dobra.

Według Pana nie doszła do ejakulacji tylko do preejakulacji.

Musi Pan wiedzieć,że preejakulat również może zawierać plemniki,które mogą doprowadzić do zapłodnienia.

W praktyce ciąże po pettingu praktycznie się nie zdarzają.

Warto pomyśleć o antykoncepcji.

Dla pewności proszę wykonać test ciążowy w dniu oczekiwanej miesiączki.

Pozdrawiam