Czy jest sposób na zapobiegnięcie plamieniom podczas wyjazdu na wakacje?

Zaczelam przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych.Wydaje mi się, że rozpoczełam o 2 dni za wcześnie (tz.Podczas plamienia, a nie prawdziwej miesiączki) aktualnie jestem przy 5 tabletce i w 3 dniu okresu Lekarz ginekolog zapisał mi tabletki 24 4 Kolejny okres/krwawienie z odstawienia przypada mi akurat w terminie wyjazdu na wakacje. Czy jest jakiś sposób abym zapobiegła krwawieniu w tym terminie?Czy nie obniży to skuteczności tabletek i czy jest bezpieczne dla kobiet zaczynajacy branie tabletek?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jakie to są dokładnie tabletki . Proponuje udac się do lekarza ginekologa