Czy krwawienie po zabiegu laparoskopii jest normalne?

Witam. Miałam zabieg laparoskopii 16 października. Po zabiegu miałam krwawienie ok.tygodnia. Dostałam Exacyl i Cyclonamine. Od wczoraj znowu krwawię, jednak lekarz powiedział, że po zabiegu zmieni mi się cały cykl i nie powinnam już krwawić jak wcześniej. Miesiączkę mam bardzo obfitą. Proszę o podpowiedź czy wszystko w porządku.

Nie mogę konkretnie na to pytanie Pani odpowiedzieć nie znając szczegółowo Pani stanu klinicznego, dokładnej dokumentacji medycznej, wyników badań. Proszę, żeby Pani to pytanie zadała swojemu ginekologowi prowadzącemu, który w tym względzie ma na pewno najwięcej informacji.