Czy mam przyjąć przed lotem heparynę w zastrzyku?

Witam Mam 18 lat Półtora roku temu przebyłem udar Od tego czasu przyjmuję Warfin w dawce 6mg oraz. Suplement firmy Swanson (homocysteine formuła) na obniżenie wysokiego poziomu homocysteiny. Moje pytanie związane jest z planowaną podróżą samolotem. Lot będzie trwał zaledwie 2,5 godziny Czy w tej sytuacji powinienem przyjąć przed lotem dawkę heparyny w zastrzyku czy nie jest to konieczne ? Dziękuje pozdrawiam .

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę wziąć normalnie leki w tym dniu i dbać o odpowiednie nawodnienie.