Czy mogę jednocześnie zażywać Amoksiklav i Macmiror?

Witam. Zażywam od 4 dni antybiotyk Amoksiklav ( 875 125) w tym czasie dostałam stan zapalny pochwy- grzybice. Ginekolog zapisała mi Macmiror 500 complex. Nie poinformowałam jej, że biorę antybiotyk po dwóch dniach od jednoczesnego zażywania dwóch leków dostałam mdłości i chce mi się ciagle wymiotować. Czy mogę zażywać w tym czasie oba leki? Dodam, że niestety dość często mam infekcje pochwy jak temu zaradzić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Można je razem zażywać lecz proszę oddzielić pory w których Pani te leki przyjmuje [ok 2 h.].