Czy mogło dojść do zgonu serca?

Jak dokładnie sprawdzić czy z sercem napewno wszystko jest ok? jeśli badania takie jak ekg echo holter i próba wysilkowa wyszły dobrze. A czesto ma sie uczucie duszności osłabienia ucisku w sercu w klatce piersiowej często nagle tętno 130 nawet w nocy straszne uczycie wtedy . Czy moze dojść do zgonu serca? Jakie badania zrobić jeszcze? Co to może być z sercem nie tak

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto wykonać holtera ekg z rejestratorem zdarzeń na 7 dni. Wskazana konsultacja lekarza kardiologa