Czy możliwa jest kalkulacja daty zapłodnienia?

Witam! Proszę o pomoc. Mam 18 lat, urodziłam 21 Maja, piękna i zdrowa córeczkę, niestety nie wiem kto jest Ojcem. Czy może mi pani pomoc obliczyć kiedy doszło do zapłodnienia? Kochałam się 1 Września, a później nie pamiętam którego.. Termin porodu miałam na 30 Maja, ale urodziłam wcześniej, moje cykle wynosiły tak 28-27 dni, nie pamiętam dam ty ostatniej miesiączki, proszę o pomoc..

Lek. Paweł Szadkowski

Oczywiście nie da się tego dokładnie określić, ale jeśli ciąża była donoszona, a termin z pierwszego
usg wskazywał 30.05, to data ostatniej miesiączki to ok. 23 sierpnia 2017r., więc do zapłodnienia mogło dojść ok. 5 września 2017r.