Czy możliwe było zatrucie czadem?

Mam podstawy by sądzić że rok temu zatrułem się czadem, gdyż doskwierają mi ciągły ból głowy i często jest mi zimno w ręce iw nogi. Czy można jakoś cofnąć tego skutki? Czy ból głowy mi przejdzie?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby była to przyczyna gdyż czad już dawno został usunięty z organizmu wksazana jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć