Czy możliwe jest badanie ginekologiczne?

Witam. Mam 21 lat i jestem jeszcze dziewica bylam 2 razu u ginekologa i stwierdzil ze dziurka w moje blonie jest za mala i on nie da rady wprowadzic wziernika do mojej pochwy i mnie zbadac czy to jest normalne? Bardzo bym juz chciala byc zbadana w 100% martwie sie ze moze cos byc ze mna nie tak

Jeżeli wyrazi Pani zgodę na zwykłe badanie ginekolog może to wykonać, nie robi tego z uwagi na to, że wiele kobiet chce zachować swoje dziewictwo. Pozostaje jedynie badanie przez odbyt. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.