Czy możliwe jest utrzymanie się ciąży u 27-latki?

Witam, ostatni raz miesiączke miałam 16grudnia. Testy ciążowe robione 20stycznia wyszly pozytywnie. Usg mialam 31 stycznia, ciąża powinna miec wtedy wg miesiaczki ok 6-7tyg. A na usg nie ma zarodka,sam pęcherzyk. Czy jest jeszcze szansa że zarodek sie pojawi czy przestać miec nadzieję?

Witaminy w ciąży

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W bardzo wczesnej ciąży pęcherzyk ciążowy może nie być widoczny. Jeśli w 7. tygodniu ciąży w trakcie badania ultrasonograficznego nie uda się uwidocznić zarodka oraz czynności jego serca, taka ciąża wymaga wnikliwej obserwacji i ostrożności. Najczęściej zaleca się kontrolną wizytę po 1-2 tygodniach.