Czy można uzależnić się od napojów energetycznych?

Witam serdecznie Od paru lat (4/5-ciu) piję codziennie napoje energetyczne po 6/7 puszek dziennie wcale nie działają na mnie pobudzająco bo jeżeli nie wypije przed snem to nie zasnę a jak wypije to zasypiam w przeciągu paru minut. Od rodziny ciągle słyszę że to nie zdrowe że wątrobę zniszczę itp. Czasami tylko boli mnie w klatce piersiowej a tak to mam świetne samopoczucie czy mam się czego obawiać? Czy jestem może "uzależniona" ? Dziękuję serdecznie za odpowiedź

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy wskazują na uzależnienie od napojów energetycznych.

Warto byłoby sięgnąć po specjalistyczne wsparcie, kontaktując się z psychologiem/psychoterapeutą, specjalizującego się w leczeniu uzależnień.

Proszę już nie czekać, samoistnie symptomy nie miną.

Serdeczności oraz pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605