Czy można zajść w ciążę w wyniku dotykania penisem po pośladkach?

Mam takie nietypowe pytanie .. ostatnio z chłopakiem dotykalismy sie najpierw przez majtki pozniej dotykał mnie swoim p.. po pupie po czym wydobyło się z niego preejakulat , wytarłam to majtkami po jakis 2-3 minutach poszłam do łazienki i podcierając się przejechałam z tyłu do przodu i boje się ze przeniosłam to wszystko do pochwy .. teraz oczekuję okresu ale boje się ze mogłam zajść w ciąże ,, wiem to głupie ale myśli same się roją .. proszę o odpowieć z góry dziękuję ..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jest to bardzo mało prawdopodobna sytuacja. Zalecam wykonanie testu ciążowego. Pozdrawiam