Czy muszę zawiesić się w bazie dawców szpiku, jeśli mam problem z trzustką?

Czy musze zawiesić się w bazie dawców szpiku jesli mam problem z trzustka i przyjmuje leki? Roma

Małgorzata Panek

Niektóre leki uniemożliwiają zostanie dawcą szpiku. Proszę dowiedzieć się o szczegóły w fundacji/ centrum transplantacyjnym, do której bazy dawców jest Pani zapisana.
Pozdrawiam