Czy nadżerka może mieć wpływ na miesiączkę?

Dzien dobry, 17 grudnia dostalam miesiaczki (dodam ze w poprzednim miesiacu miesiaczka zaczela sie 26 listopada) okres przebiegal jak zwykle. W 5dniu zauwazylam ze powoli zacztna sie konczyc, jednakze w kolejnych dniach znow zaczal sie nasilac. Dzis leci 9dzien miesiaczki i odczuwam lekki bol i pieczenie w pochwie a okres nadal jest. Mam zdiagnozowana nadzerke czy onamoze byc powodem pzedluzajacego sie okresu czy moze to byc zapalenie pochwy w zwiazku z odczuwalnym bolem? Prosze o pomoc. Ze wzglwdy na okres swiateczny nie mam jak dostac sie do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli objawy są nadal należy w takim wypadkach zgłosić się na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego