Krwawienie po stosunku a nieregularny okres

Witam, Od wielu lat mam bardzo regularne miesiaczki. Jednak w tym miesiacu okres przyszedl o tydzien za wczesnie, trwal 5 dni jak zawsze, skonczyl sie 14 grudnia, dzis tj 27 grudnia po stosunku ponownie zaczelam krwawic, towarzyszy mi bol brzucha ktory zawsze pojawia sie w 1 dniu krwawienia. Dodam ze bol piersi zwykle pojawial sie u mnie co miesiac zawsze kilka dni przed miesiaczka i na poczatku jej trwania, tym razem towarzyszy mi od poczatku pierwszego krwawienia. Czego moga byc to oznaki?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub nieprawidłowościami w obrębie narządu rodnego. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego ginekologa.