Czy obecność glisty zwierzęcej ma wpływ na cerę?

czy obecność glisty zwierzęcej ma wpływ na cerę, mam 36 lat i ostatnio pojawiają mi się na twarzy wypryski jako zgrubienia a w nich jest "wodnista ciecz". Poza tym niestety mimo wieku wciąż mam problemy z cerą ale tylko na twarzy,czy można zrobić jakieś badania w celu wykrycia powodu problemu?

Witam. Choroby pasożytnicze mogą pogarszać stan cery. Jeśli cierpi Pani na takowe konieczne jest wdrożenie leczenia. Poza tym warto skonsultować się z ginekologiem który jednoznacznie określi przyczynę problemów z cerą.