Czy paznokieć po przytrzaśnięciu sam odrośnie?

Witam. Jakieś 2 tygodnie temu przytrzasnąłem sobie paznokieć. Ból po 2 dniach odpuścił ale mam połowę paznokcia czarną. Czy mogę pozostawić go w spokoju żeby sam odrósł i "wypchnął" krew?

Szanowny Panie ,w opisanej sytuacji sugeruję udać się do lekarza na konsultację, może się okazać, że płytkę paznokciową będzie trzeba usunąć chirurgicznie.
Pozdrawiam serdecznie Mariusz Kaczorowski