Czy pęknięcie prezerwatywy jest zawsze widoczne?

Witam. Piszę ponieważ na stronach internetowych można znaleźć różne informacje na ten temat. Tak więc czy pęknięcie prezerwatywy podczas stosunku jest zawsze widoczne? Niektórzy w celu spr nalewają do nich wodę. Niektórzy zaś uważają że zawsze jest widoczne. Czy nawet te mikro pęknięcia widać od razu gołym okiem ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Pęknięcia raczej widać. Proszę jednak pamiętać iż nawet jeśli prezerwatywa nie pęknie to ryzyko ciąży istnieje.

Milena Lubowicz

Oczywiście, że mikropęknięć nie widać gołym okiem, natomiast są to przypadki marginalne.
Pozdrawiam