Czy piekące bóle dłoni mają podłoże nerwowe?

Mam 21 lat i odkąd pamiętam w sytuacjach stresowych i nie tylko pojawia się u mnie piekący ból dłoni , który przeszywa aż do łokci. Pojawia się także w przypadku potrzeby pójścia do toalety, wymiotów oraz głodu nikotynowego, zaś jest on na tyle uporczywy, że potrafi przebudzić w trakcie nocy. Czy ma to podłoże nerwowe?

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy są odpowiedzią Pana organizmu na stres.
Wskazana byłaby kontrolna/osobista konsultacja psychologiczna.

Z przesłaniem dla Pana tylko zadowalającego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605