Czy po rozstaniu z chłopakiem mogę mieć depresję???

Rozstałam się z chłopakiem rok temu i od tej pory jest mi z tym bardzo źle, nie daję rady, tak mi go brakuje, co mam robić? Pomocy...

KOBIETA, 0 LAT ponad rok temu

Paulina Witek Psycholog, Warszawa

Witam serdecznie!

Ból po rozstaniu jest często tak silny, że potrzebna jest pomoc specjalisty. Jeżeli już od roku trudno jest się Pani uporać z tą sytuacją, wskazana jest konsultacja z lekarzem psychiatrą. Dużym wsparciem byłyby na pewno spotkania z psychologiem czy nawet podjęcie psychoterapii. To pomoże Pani poukładać życie na nowo, domknąć tamtą relację i znaleźć oparcie w sobie i w wyznaczonych celach. Proszę być dobrej myśli i nie zwlekać z wizytą w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Życzę dużo dobrego i pozdrawiam