Czy podczas kuracji Izotekiem można stosować Revalid?

Od 7 miesięcy biorę izotek. Wypadają mi nieco włosy z głowy, ale nimi sie nie przejmuje, chodzi mi o brodę - zarost. Znacznie się przerzedził i z każdym dotknięciem, czy to podczas mycia, czesania itp. wypada mi parę włosów. I tu kilka pytań: 1. Czy po skończeniu kuracji zarost będzie jak wcześniej - gęsty i bez wypadania? 2. Czy włosy po wypadnięciu są w ogóle w stanie odrosnąć? Kobietom po depilacji odrastają, ale jak jest z wypadaniem? 3. Czy podczas kuracji izotekiem można stosować Revalid?

Lek. Katarzyna Szymczak

Po kuracji włosy powinny wrócić do swojego stanu sprzed terapii, może Pan przyjmować Revalid.
Pozdrawiam