Czy schudnę jedząc błonnik i otręby?

Mam 16 lat i ważę 60 kg (mam 165 cm wzrostu). Mam wystający brzuch. Ale kiedy go dotykam to jest twardy - umięśniony. Ale nie jest płaski. Tak samo pupa i nogi. Chciałabym przez minimum tydzień jeść tylko otręby owsiane i błonnik. No i będę biegać i ćwiczyć. Czy uda Mi się schudnąć?
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie musisz kupować błonnika.
Wystarczy jeśli dostarczysz go z produktów naturalnych: warzyw, owoców, produktów zbożowych, nasion roślin strączkowych.
Nie powinnaś się odchudzać - Twoja masa ciała jest prawidłowa.
Musisz pamiętać o tym, że zwiększenie ilości błonnika w diecie (zwłaszcza diametralne) może nasilić wypukłość brzuszka ze względu na działanie wzdymające.
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Pamiętaj o konsultowaniu swoich decyzji z rodzicami.

Pozdrawiam