Czy stosowanie Ismigenu może powodować przeziębienie i uczucie rozbicia?

Witam. Mam dokładnie te same objawy co Pan wyżej - przy każdej kolejnej dawce po 1-2 dniach brania Ismigenu pojawiają się objawy takiego rozbicia - przeziębienie - to chyba nie jest zbieg okoliczności tylko taki skutek uboczny tej szczepionki. Szukam na innych stronach i prócz tej informacji nigdzie indziej nie znalazłem tych skutków ubocznych. Czy ktoś znający działanie praktyczne tego Ismigenu może wyrazić swoją opinię czy to jest normalne itd? Dziękuję ślicznie za pomoc.

Ismigen jest wielowalętną szczepionką bakteryjną służącą do uodporniania naszego organizmu działając immunostymulująco poprzez pobudzenie odporności komórkowej i humoralnej i zwiększa naszą odporność na zakażenia dróg oddechowych. Warunkiem jej podania jest wykonanie badania bakteriologicznego /wymaz z dróg oddechowych/ w celu identyfikacji bakterii kolonizujących nasze drogi oddechowe i upewnienia się, że ta szczepionka zawiera lizaty bakteryjne u nas obecnych bakterii. Reasumując nie stosujemy tych szczepionek przy ujemnych posiewach lub przy obecności innych bakterii a nie obecnych w danej szczepionce. A jaśniej, nie strzelami kulami w płot. Każdy lek może zaszkodzić.