Czy test ciążowy może wykryć ciążę 20 dni po stosunku?

Witam, mam bardzo ważne pytanie, czy test ciążowy może wykryc ciązę 20 dni po stosunku jeśli w tym czasie nie doszło do owulacji? Bardzo proszę o odpowiedź, gdyż wszędzie czytam że to w czasie owulacji występuje zagnieżdżane zarodka.

Szanowna Pani, tak może wykryć, jednakże bardziej wiarygodnym testem jest badanie beta-hCG z krwi. Pozdrawiam